Nortal career Ukraine

Україна

Приєднуйся до нашої команди експертів, розкрий свій потенціал та створюй інноваційні рішення, які змінюють майбутнє!

Долучайся до Nortal Україна

Привіт, ми Nortal. Ми мислимо масштабно і створюємо передові цифрові рішення з міжнародним охопленням. Кілька фактів про нас: 23 роки досвіду в створенні ІТ інновацій, понад 1800 експертів в команді, наші рішення вже допомагають півмільярду людей по всьому світу.  

Ми відіграли значну роль у проєктах багатьох компаній зі списку Fortune 100 і були рушійною силою цифрової трансформації для урядів, закладів охорони здоров’я та підприємств по всьому світу. Ми поєднуємо стратегічний консалтинг з розробкою програмного забезпечення, роботою з даними та дизайном, щоб втілити наше бачення в життя.

У травні 2022 року Nortal об’єднала зусилля зі Skelia, провідною ІТ компанією у Східній Європі. Наша українська команда працює зі всесвітньо відомими компаніями, такими як GS1, Sitecore та TUI.

Звучить цікаво? Тоді приєднуйcя до нас у створенні революційних рішень, які довершено будують майбутнє.Можливості співпраці

Ми завжди шукаємо людей до нашої команди талановитих спеціалістів. Може це саме ти?

Find your position

Description

Responsibilities

Qualifications

Apply

No results with these parameters.

Знайомся з Nortal Україна

Хочеш дізнатися більше про наше життя, досягнення й успіхи? Читай наші новини та аналітику в блозі.

 

Переглянути більше
Join Nortal, Estonia culture

Nortal DNA. Про що наша культура

Наша культура побудована на чотирьох важливих складових:

 • Створюємо реальну цінність
 • Відповідаємо за результат та заохочуємо ініціативи
 • Розширюємо можливості для себе та інших 
 • Будуємо успішне власне майбутнє та зростаємо 

Ми цінуємо командну роботу та підтримуємо один одного в досягненні найкращих результатів для наших клієнтів.Як ми створюємо інновації

Готові бути в авангарді всього цифрового? Ось кілька історій успіху з проєктів, над якими ми працювали.

Case study

Wuppertal city app screens
 • Experience and Design
 • Seamless Experiences
 • Energy and Resources

An innovative city service app for Wuppertal

News, transport, bank services and leisure opportunities in one digital channel.

Article

 • Technology and Engineering
 • Government
 • Government Transformation

Proactive service propels Estonia closer to a truly seamless society

Estonia, a country widely regarded as a truly digital society, has made yet another innovative leap by launching proactive family and parental benefits. This means that parents of a newborn no longer need to apply for benefits but receive a proactive proposal from the government for the benefits they are entitled to, which they simply have to confirm.

Article

Female hiker by the lake
 • Data and AI
 • Citizen-Centric Personalized Digital Government
 • Government

OTT – An AI-powered success story in the public sector

When the COVID pandemic started in 2020, it was soon apparent to governments worldwide that the economy and employment were under serious fire by minimizing the hits on healthcare. Although one of the main fears about Artificial Intelligence is its possible negative effect on employment, this story is about AI helping people get back to work faster.

Що ми пропонуємо?

Революційні зміни в цифровому світі не обмежуються лише проєктами, над якими ми працюємо. Ми також прагнемо підтримувати наших колег у їхній кар’єрі, й бажаємо щоб всі норталісти досягали успіху як в особистому, так і в професійному плані.

Health and wellbeing

Здоров'я та добробут

Наш медичний пакет включає десять оплачуваних лікарняних листів, медичне страхування за вимогою, тести на Covid та вакцинацію.

Work and life balance

Відпустка

Ми цінуємо важливість балансу між роботою та особистим життям, і надаємо нашим спеціалістам 24 робочих днів оплачуваної відпустки.

Learning and Development

Навчання та розвиток

Ми інвестуємо у професійне зростання наших колег. Від глобальних програм наставництва, оплачуваних мовних курсів та внутрішнього кар’єрного коучингу до необмеженого доступу до найкращих освітніх платформ – ми надаємо все, що вам потрібно для досягнення успіху. Ми віримо в те, що наші експерти можуть повністю розкрити свій потенціал за допомогою особистого плану розвитку, незалежно від рівня свого досвіду.

Flexible workhours

Гнучке робоче середовище

Більшість наших колег працюють віддалено, але ми все ще любимо приїжджати в офіс, щоб поспілкуватися та провести час разом. Ми пропонуємо гнучкі умови для віддаленої або офісної роботи в Україні або за кордоном за допомогою нашої програми Nortal Nomad. Наші офіси працюють як коворкінг-хаби з окремими кімнатами для роботи команд.

Global network

Релокація

Ми розуміємо, що переїзд до нового регіону може стати значною зміною в житті спеціалістів та їхніх родин. Саме тому наша програма підтримки при переїзді покликана допомогти нашим колегам та їхнім сім’ям з легкістю адаптуватися на новому місці.

Ми підтримуємо Україну

Разом ми сильні

Ми надаємо гуманітарну допомогу захисникам України, лікарням, біженцям та жертвам війни. Одним з наших головних проєктів на 2023 рік була закупівля симуляційного обладнання для кафедри педіатрії та неонатології Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Ми також запустили важливий проект зі створення довгострокової навчальної програми з кібербезпеки в Україні. Норталісти також створили волонтерський центр і працюють безперервно, щоб підтримати Україну.Підтримка наших колег в Україні

Ми створили Фонд Nortal, щоб підтримати наших колег та їхні сім’ї в Україні. Фонд має на меті надавати фінансову підтримку для покриття транспортних та логістичних витрат, проживання, лікування, заміни майна, консультацій психологів, а також гуманітарну допомогу постраждалим від війни. У грудні 2022 року ми також запустили проєкт «Зимовий набір Nortal», щоб допомогти нашим колегам придбати необхідні зимові речі, зокрема генератори, обігрівачі, портативні зарядні станції та ковдри.

Хочеш розвиватися? Вперед!

Ми постійно шукаємо таланти в таких галузях, як програмування, наука про дані, дизайн, управління продуктами тощо.

То чого ж ти чекаєш? Ознайомся з нашими вакансіями та приєднуйтся до нас, щоб разом створювати щось дивовижне!